Strojní / montážní zámečník
  • celá ČR a zahraničí
JOBSYSTEM s.r.o.
25. 1. 2023
Informace o pracovní pozici

P K I Teplotechna Brno spol. s r. o.

Společnost působící na trhu více než 70 let, v oblasti komplexních realizací tepelných agregátů v ČR a v zahraničí.

Více informací o společnosti naleznete na www.pkiteplotechna.com.

Náplň práce:

• výroba ocelových konstrukcí ve výrobních dílnách v Brně

• montáže ocelových konstrukcí v ČR i zahraničí

Nabídka: • práci na HPP - po 3 měsíční zkušební lhůtě smlouva na dobu neurčitou

• pracovní doba: 40 - 60 hodin týdně

• zázemí stabilní společnosti

• profesní růst

• příplatky za práci (o víkendu, v noci, v prašném prostředí, ….)

• cestovní náklady hrazeny

• poskytujeme pracovní vybavení

Mzdové ohodnocení 35 000 - 40 000 Kč/měsíc + diety.

Místo práce: celá ČR a zahraničí

Termín nástupu: možný ihned

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: illek@pkiteplotechna.cz nebo tel.: 605 235 141 (Po - Pá 7:00 - 17:00 hodin) - Ing. David Illek.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 23. 2. 2023. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Požadavky: • SOU v oboru nebo praxi

• svářeč, řidič VZV a jiná oprávnění výhodou

• zdravotní způsobilost odpovídající pracovní pozici (práce ve výškách, v noci, za tepla…)