Strojní zámečník na jednu směnu
  • Plzeňský, Plzeň
Plzeň
MANPOWER
24. 6. 2022

Jsi manuálně zručný a máš zkušenosti s prací ve výkresové dokumentaci? Preferuješ pracovat na jednu směnu? Sestavování elektromechanických dílů je pro tebe hračka? Tak čti dál a zašli nám svůj životopis. Staň se členem týmu zámečníků.

POPIS POZICE:
  • práce s výkresovou dokumentací
  • dle ní sestavování elektromechanických sestav (např. odpojovače, spínače)
  • práce přímo na montážní lince
  • rozměřování a orýsovávání materiálů a strojních součástí
  • ruční opracovávání strojních součástí pilováním, řezáním, sekáním, rovnáním, ohýbáním, vrtáním a vystružováním
  • ošetřování a údržba používaných nástrojů, nářadí, zařízení a dalších pomůcek
  • práce na 1 směnu

PROFIL KANDIDÁTA:
  • znalost a orientace v technické dokumentaci
  • manuální zručnost
  • ochota pracovat v týmu

NABÍZÍME:
  • vánoční bonus
  • zvýšení platu po půl roce
  • stravenky v hodnotě 100Kč  - možnost dovozu teplých jídel či stravování v nedaleké jídelně
  • penzijní připojištění
  • dotované stravování ve firemní kantýně (výběr ze dvou polévek a pěti hlavních jídel)
  • Flexi Pass kartu- příspěvek na volnočasové aktivity (kultura, cestování, relaxace, vzdělávání, zdraví i sport)
  • 25 dní dovolené
  • 3 sick days
  • velmi klidné, čisté a nehlučné pracovní prostředí
  • lidský přístup ze strany nadřízených a HR
  • stabilní prostředí
n