Strojní zámečník, od 180,-Kč/hod., ranní směna
  • Plzeň
Plzeň
Personal centrum s.r.o.
23. 9. 2022
180 Kč - 185 Kč hodina
Informace o pracovní pozici

Informace

Máme individuální přístup ke každému uchazeči, uděláme pro Vás maximum, abychom Vám našli nejvhodnější pracovní pozici, dle Vašich požadavků.

Náplň práce:

• Montážní zámečnické práce podle výkresové dokumentace

• Práce s ručním nářadím

• Montáže nebo broušení ocelových konstrukcí

• Úprava materiálu

• Kompletace klimatizačních jednotek, šroubové spoje, nýtování a tmelení

Co od vás očekáváme

• Spolehlivost

• Znalost a orientace v technických výkresech

• Praxe ve výrobě

• Vyučení v oboru, nebo praxe min. 2 roky

• Obecnou technicko-řemeslnou šikovnost

Co vám nabízíme

• Pouze ranní směna

• Práci v Plzni, nebo okolí Plzně

• Od 180,- + osobní ohodnocení + docházkový bonus, zvýhodněné stravování

• Dlouhodobé zaměstnání na HPP

• Proplacené svátky

• Možnost záloh a ubytování

• 25 dnů dovolené

• Nástup možný IHNED

Zašlete nám svůj životopis, my Vám zavoláme, domluvíme si s Vámi schůzku a u nás v kanceláři probereme společně veškeré detaily nabízené pozice.

Domluvíme Vám nezávaznou návštěvu v podniku, v případě, že budete mít zájem, nástupy zajištujeme do jednoho nebo druhého dne od pohovoru.

Těšíme se na Vaši návštěvu :)