Supervisor kvality - Klášterec nad Ohří
  • Ústecký kraj
Ústecký kraj
ManpowerGroup s.r.o.
13. 5. 2022
neuvedeno plat neuveden
Informace o pracovní pozici

Náplň práce

Máte zkušenosti s vedením týmů?
Orientujete se v kontrole kvality výrobků?
Nevadí Vám práce ve třísměnném režimu?

Pak tu máme pozici vhodnou přímo pro Vás...
- organizace prací na svěřeném úseku kontroly kvality
- vedení týmu kontrolorů
- zodpovědnost za prováděné kontroly
- zpracování protokolů a reportů o prováděných kontrolách
- zaškolování nových členů týmu

Požadujeme

- předchozí zkušenost na obdobné pozici alespoň 1 rok
- schopnost vedení a organizace týmu
- dobré komunikační dovednosti

Nabízíme

- nástupní mzdu 28 - 35 000 Kč
- stravenky ke mzdě
- navíc další odměny a bonusy (invididuální)
- práci v super kolektivu
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY
Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.