Supervizor výroby_Žďár nad Sázavou
  • Žďár nad Sázavou
ADECCO spol. s r.o.
13. 5. 2022
37 000 Kč - 37 000 Kč měsíčně
Informace o pracovní pozici

Informace

Jste technicky zaměřený člověk a máte zkušenost s výrobou, popřípadě zkušenost v rámci automotive průmyslu? Jste kreativní, máte rád/a různorodost a rád/a se učíte novým věcem? Chtěl/a byste být součástí mezinárodní firmy? Pak se neváhejte ozvat!!! ????

Náplň práce:

• Vedení, hodnocení, motivace podřízených zaměstnanců

• Stanovení potřeby personálu, sestavení týdenního plánování směn, nábor a výběr podřízených zaměstnanců, dohled na zaškolení zaměstnanců

• Příprava a zabezpečení výroby v dané oblasti s ohledem na splnění očekávané kvality, produktivity, optimalizace výrobních postupů

• Spolupráce při sestavení ukazatelů produktivity a kvality a jiných ukazatelů

• Odpovědnost za dodržování BOZP, PO, pořádku a čistoty v určené oblasti, realizaci cílů a programů kvality a EMS v určených oblastech

Co od vás očekáváme

• Středoškolské vzdělání

• Praxe na podobné pozici výhodou - automotive průmysl

• Uživatelská znalost MS Office

• Znalost anglického jazyka výhodou

• Řidičský průkaz skupiny B

• Schopnost řešit problémy a účelně jednat

• Samostatnost, flexibilita, spolehlivost, pracovitost, komunikativnost

Co vám nabízíme

• Směnný provoz

• Adekvátní mzdové ohodnocení dle zkušeností

• 5 týdnů dovolené

• Přátelský kolektiv stabilní nadnárodní společnosti

• Moderní pracovní prostředí

• Závodní stravování, příspěvek na stravování od zaměstnavatele

• Firemní akce

• Příspěvek na penzijní připojištění

• Příspěvek na ubytování

• Příspěvek na dopravu

• Příspěvek na letní tábory dětí

• Možnost kariérního růstu až do manažerských pozic