Svářeč 135 – MAG (příspěvek na penzijní připojištění)
  • Slavičín
Slavičín
RECRUITMENT FACTORY s.r.o.
22. 4. 2024

Chcete příspěvek na dopravu, zvýhodněné tarify a spoustu dalších benefitů? Máte platný svářečský průkaz metody 135 (MAG)? Pošlete nám životopis a budujte si kariéru.

Náplň práce:

Změňte kov na mistrovská díla podle výkresové dokumentace. Vaše svářečské dovednosti metodou 135 – MAG budou každým dnem sílit a dosahovat nepřekonatelné dokonalosti.

Pokud přinesete do našeho týmu také zkušenosti se svářením metodou 141 (TIG), otevřeme Vám dveře do svářečského ráje.

Naše kusová i sériová výroba zaručuje nekonečné možnosti pro Vaši svářečskou kariéru.

Požadujeme:

Platný svářečský průkaz metody 135 (MAG), schopnost číst výkresovou dokumentaci a ochotu pracovat ve dvousměnném provozu.

Pokud ovládáte metody 141 (TIG), ohromíte nás svou všestranností.

Nabízíme:

•lidský přístup a podporu kolegů při Vašem zapracování

•25 dní dovolené

•příspěvek na penzijní připojištění

•stravenky a příspěvek na dopravu

•slevové programy při nákupech spotřebního zboží

•zvýhodněné tarify na volání

•zdravotní volno (sick day)

•sociální program

•jazykové kurzy v rámci pracovní doby

•firemní akce

•volné vstupy na plovárnu

S námi nejenže najdete zajímavou práci, ale také se stanete součástí naší velké rodiny.

  • Práce Slavičín
  • Svářeč Slavičín
  • Slavičín - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 053
    270