Svářeč CO2
  • Štíty
Svářeč CO2
Štíty, Štíty, Na Pilníku
Josef Žerníček
24. 10. 2024
Informace o pracovní pozici

Co Vás čeká?

  • práce na plný úvazek (40 hodin/týden) ve dvousměnném provozu
  • práce v rodinné firmě a příjemném kolektivu

Co požadujeme:

  • základní znalost svařování CO2
  • spolehlivost
  • zodpovědnost
  • zručnost
  • chuť pracovat
  • dobrý zdravotní stav

Co nabízíme:

  • dvousměnný provoz (ranní směna 6:00-14:30h, odpolední směna 14:30-23:00h nebo individuální domluva)
  • volné víkendy, svátky
  • 20 dnů dovolené + bonus 5 dní dovolené navíc (celozávodní dovolená během letních a Vánočních prázdnin)
  • náborový příspěvek 3 000 Kč
  • možnost stravování + příspěvek na stravování
  • příspěvek na životní pojištění nebo penzijní pojištění
  • další zaměstnanecké benefity (bonusový systém)
  • mzda 35.000 - 45.000Kč (dle zkušeností a plnění norem)

  • Práce Štíty
  • Svářeč Štítov
  • Svářeč Štítina
  • Svářeč Štíty
  • Štíty - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 502
    333