Svářeč (dvousměnný provoz, možnost získání průkazu)
  • Slavičín
Slavičín
RECRUITMENT FACTORY s.r.o.
17. 9. 2024

Hledáte stabilní zaměstnání? Přidejte se k nám jako svářeč a využijte možnost získat svářečský průkaz a naučit se pracovat na nově pořízeném svařovacím laseru! Nabízíme podporu při zapracování, 25 dní dovolené a příspěvek na penzijní připojištění.

Co budete dělat:

-      Budete ručně svařovat díly a kompletovat je podle výkresové dokumentace.

-      Dodržovat technické postupy a spolupracovat s kolegy na výrobní lince.

-      Naučíte se pracovat na nově pořízeném svařovacím laseru.

Co požadujeme:

-      Platný svářečský průkaz, metoda 135 (MAG) – možnost zaučení a získání průkazu.

-      Znalost čtení výkresové dokumentace.

-      Znalost svařování metodou 141 (TIG) výhodou.

-      Ochota pracovat ve dvousměnném provozu.

Co nabízíme:

-       Lidský přístup a podporu kolegů při Vašem zapracování.

-       25 dní dovolené.

-       Příspěvek na penzijní připojištění.

-       Stravenky.

-       Příspěvek na dopravu.

-       Slevové programy při nákupech spotřebního zboží.

-       Zvýhodněné tarify na volání.

-       Zdravotní volno (sick day).

-       Sociální program.

-       Jazykové kurzy v rámci pracovní doby.

-       Firemní akce.

-       Volné vstupy na plovárnu.

  • Práce Slavičín
  • Svářeč Slavičín
  • Slavičín - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 624
    332