Svářeč EN 135 - mzda 55.600,- Kč* + ubytování zdarma!!!
  • Kladno
Kladno
Personal fabric - agentura práce, a.s.
6. 8. 2022
39 600 Kč - 55 600 Kč měsíčně
Informace o pracovní pozici

Informace

Hledáme svářeče s praxí pro firmu vyrábějící nákladní automobily. Nástup možný ihned. Nabízíme ubytování zdarma.

Náplň práce:

- Svařování ve výrobě sklápěcích a kontejnerových nástaveb na nákladní automobily

- Ruční svařování polotovarů s použitím různých svař. technik

Co od vás očekáváme

- Vzdělání ve strojírenském nebo jiném technickém oboru

- Svářečský průkaz EN 135 podmínkou

- Praxe min. 1 rok na obdobné pozici

- Znalost technických výkresů

Co vám nabízíme

- *Měsíční hrubá mzda 50.400 až 55.600 Kč při 200 hod./měs.

- Měsíční čistá mzda 44.800 až 48.600 Kč včetně prémií a diet při 200 hod./měs.

- Měsíční čistá mzda 36.800 až 39.900 Kč včetně prémií a diet (fond prac. doby)

- Výše hodinové mzdy závisí na vstupní pracovní zkoušce, následně bude pracovník zařazen do skupiny, po zaučení navýšení mzdy

- Denní diety ve výši 237,- Kč

- Nadstandardní příplatky za směnnost

- 23 Kč/hod. příplatek za prostředí

- Profesní růst, pravidelná školení a zvyšování kvalifikace

- Možnost týdenních finančních záloh

- 25 dní dovolené

- Pravidelný kontakt s koordinátorem naší společnosti

- Závodní stravování

- Ubytování zdarma

- Práci na hlavní pracovní poměr, zázemí úspěšné a moderní společnosti