Svářeč/ka A3676
  • Chlumec nad Cidlinou
PROFI-MEN, s.r.o.
17. 1. 2024
30 000 Kč - 40 000 Kč
Informace o pracovní pozici

Máte zkušenosti svářeče z kovovýroby?

Potřebujete práci na jednu směnu?

Bydlíte v regionu Chlumec nad Cidlinou?

Požadavky:

- vzdělání: vyučen/na v technickém oboru,

- svářečský průkaz dle ČSN EN ISO 4063 – 131 výhodou

- praxe z kovodělné výroby, zámečnické výroby vítána,

- dále požadujeme: - zkušenosti se zpracováním kovů, znalost čtení technických výkresů, prostorová, konstrukční představivost,

- manuální zručnost, pečlivost při práci, odpovědnost a spolehlivost,

- časová flexibilita (zakázková výroba),

- ŘP skupina: B.

Náplň práce:

- sváření hliníkových konstrukcí (Al) metodou MIG/TIG v rámci výroby světelných reklam,

- výroba jednotlivých hliníkových a ocelových konstrukcí.

Nabídka:

- perspektivní a stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti,

- pracovní poměr na dobu neurčitou,

- práce na jednu směnu,

- práce v zakázkové výrobě,

- penzijní připojištění,

- příspěvek na stravování v hodnotě 70 Kč,

- příspěvek na dopravu (150 Kč/den při cestě na pracoviště),

- rozpětí mzdy: 30.000 - 40.000 Kč,

- mzdové podmínky: nástup od 30.000, po zapracování až 40.000,

- roční bonus - "13. plat", vyplácený zálohově měsíčně,

- nástup dle dohody.

  • Práce Chlumec nad Cidlinou
  • Svářeč Chlumec nad Cidlinou
  • Chlumec nad Cidlinou - Nabídka práce v okolních lokalitách

    1 937
    259