Svářeč - provozní zámečník - Paskov
  • Paskov
, Paskov, Místecká 762
P R O M O N T, a.s.
15. 6. 2024

Společnost P R O M O N T a.s. - dlouholetý a stabilní zaměstnavatel v oblasti strojní údržby a výroby tepelných výměníků, tlakových a netlakových nádob, nádrží, potrubí, reaktorů a kolon z uhlíkových, austenitických a duplexních materiálů, hledá vhodného kandidáta na rozšíření týmu střediska údržby Paskov, na pozici :

=== SVÁŘEČ - PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK - Paskov ===

Náplň práce :

- příprava dílů na montáž/údržbu

- sestavování, montáž a kompletace zařízení dle výkresové dokumentace / projektu

- práce v dílně / provoze

- jednosměnný ranní provoz

Požadujeme :

- min. SOU - vyučení, nejlépe strojírenského směru

- svářečský průkaz - met 131, 145 aj.

- manuální zručnost , spolehlivost, důslednost,

- samostatnost, aktivní přístup při řešení problémů,

- technické myšlení (čtení a orientace v technické dokumentaci výhodou),

- ochota učit se novým věcem,

- jeřábnický, vazačský nebo VZV průkaz výhodou,

- ŘP  sk. B výhodou

Nabízíme :

- nástupní mzda dle praxe a kvalifikace dohodou

- zajímavou a zodpovědnou práci

- příspěvek zaměstnavatele na stravování formou stravenek

- 5 týdnů dovolené

- příspěvek na dětské tábory

- odměny při životním jubileu

- možnost dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace v rámci oboru

- příspěvek zaměstnavatele na penzijní pojištění

- příspěvek na dopravu pro mimoostravské

Typ úvazku: Práce na plný úvazek

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 344
339