SVÁŘEČ - ZÁMEČNÍK
  • Ostrava
, Ostrava, Chemická 2122/3
P R O M O N T, a.s.
15. 6. 2024

Společnost P R O M O N T a.s. - dlouholetý a stabilní zaměstnavatel v oblasti strojní údržby a výroby tepelných výměníků, tlakových a netlakových nádob, nádrží, potrubí, reaktorů a kolon z uhlíkových, austenitických a duplexních materiálů, hledá vhodného kandidáta na rozšíření týmu střediska výroby a údržby, na pozici :

=== SVÁŘEČ - ZÁMEČNÍK ===

Náplň práce :

- svařování různých kovových konstrukcí podle výkresové dokumentace

- práce v dílně / provoze

- jednosměnný ranní provoz

Požadujeme : - min. SOU - vyučení, nejlépe strojírenského směru

- svařovací průkaz met. 141 / 135

- dodržování technologické kázně

- manuální zručnost , spolehlivost, důslednost

- samostatnost, aktivní přístup při řešení problémů

- technické myšlení (čtení a orientace v technické dokumentaci výhodou)

- ochota učit se novým věcem

- ŘP – sk. B výhodou

Nabízíme :

- nástupní mzda dle praxe a kvalifikace dohodou

- zajímavou a zodpovědnou práci

- příspěvek zaměstnavatele na stravování formou stravenek

- 5 týdnů dovolené

- příspěvek na dětské tábory

- odměny při životním jubileu

- možnost dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace v rámci oboru

- příspěvek zaměstnavatele na penzijní pojištění

- příspěvek na dopravu pro mimoostravské

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 301
327