Systémový a síťový administrátor
  • Praha
Praha
PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
24. 6. 2022
Informace o pracovní pozici

Nabídka:

Firemní benefity:

- Bonusy/prémie

- Flexibilní začátek/konec pracovní doby

- Stravenky/příspěvek na stravování

- Vzdělávací kurzy, školení

- Závodní stravování

- Možnost občasné práce z domova

Požadavky: Pro našeho klienta, jednu z největších a nejstarších technických vysokých škol v Evropě, hledáme vhodného kandidáta na pozici Systémový a síťový administrátor.

Systémový a síťový administrátor zodpovídá za údržbu, provoz a rozvoj systémů fakulty. Plánuje pravidelnou údržbu, zajišťuje zabezpečení a aktualizace, řeší síť.

NÁPLŇ PRÁCE:

* Správa Windows a Linux na základní úrovni

* Správa fyzických serverů a virtualizačních platforem VMware, KVM na základní úrovni

* Základní administrace síťové infrastruktury - (správa zásuvek switchů, nastavení VLAN, nastavení wifi) na technologiích Aruba a Cisco

* Samostatná realizace projektů

POŽADUJEME:

* Znalost anglického jazyka alespoň na úrovni B1 - čtení dokumentace, komunikace s technickou podporou

* Prokazatelnou praxi na obdobné pozici

* Základní znalost počítačových sítí, správy serverů a virtualizace

* Ochotu pro rozvoj a vzdělávání se ve svěřených oblastech

* Ochotu pracovat v týmu

VÝHODOU:

* Praxe na pozici systémového / síťového administrátora nebo vzdělání v oboru

* Znalosti systémů SUSE, VMware, KVM, Ansible/Salt, GitLab

* Znalost CISCO na úrovni CCNA (routing, switching, wifi)

* Zkušenosti se správou Microsoft technologií (Office365)

NABÍZÍME:

* Spolupráci na HPP

* 2× ročně můžete získat hodnotící prémii nad rámec pravidelné mzdy

* Flexibilní začátek a konec pracovní doby

* Možnost práce na Home office po dohodě s nadřízeným

* Bonusy a prémie dle výkonu zaměstnance

* Příspěvek na stravování

* Lokalita Praha Dejvice

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.