Team leader v oblasti technologií - pozice vhodná i pro absolventy!
  • Ostrava
Ostrava
ManpowerGroup s.r.o.
13. 5. 2022
neuvedeno dle domluvy
Informace o pracovní pozici

Informace

Pro našeho významného klienta, který se zabývá výstavbou a instalací telekomunikačních zařízení, hledáme člověka, který rád cestuje -> nevadí mu trávit část měsíce v zahraničí a má alespoň nějakou zkušenost s vedením týmu.

Co Vás čeká?

  • Cestování do zahraničí, převážně do Německa, ale i v rámci EU (záleží na zakázce)
  • Týmy vyjíždějí v pravidelných turnusech: 18 dní jsou v zahraničí a 10 dní mají volno.
  • Čeká Vás vedení, podpora a motivace týmu techniků.
  • Vypracování dokumentace odvedené práce
  • Komunikace se supervisorem - pravidelný reporting
  • Odpovědnost za splnění naplánovaných zakázek

Co od vás očekáváme

Požadujeme:

  • ŘP sk. B
  • Znalost AJ či NJ (minimální úroveň A2)
  • Zkušenost s vedením týmu
  • Alespoň základní znalost výkresové dokumentace - měl/a byste ji umět přečíst, zorientovat se v ní
  • Dobrý zdravotní stav a fyzickou zdatnost
  • Samostatnost, pečlivost a trestní bezúhonnost

Výhodou pro Vás bude, pokud máte:

- Vyhl. 50/78 Sb. § 6

Co vám nabízíme

Co Vám za to nabídneme?

  • Odpovídající mzdu dle dohody + bonusy
  • Stravné 45,- €/den (možnost vyplácení v hotovosti)
  • Příplatky, např.: za práci ve výškách, vyhlášku 50/78 sb. nebo za pokročilou znalost AJ či NJ
  • Dopravu služebním autem a ubytování zajistíme a zaplatíme
  • Firemní notebook, telefon je samozřejmostí
  • Odborná školení – práce ve výškách, elektro apod.,
  • Kompletní vybavení osobních ochranných prostředků včetně nářadí pro vykonávané práce

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.