TEAM LEADER - vedoucí 2 směnného teamu
  • České Budějovice
Trenkwalder Česká Republika
18. 11. 2021
Informace o pracovní pozici

Náplň práce

  • vedení cca 15 členného pracovního kolektivu (pracovníci skladu, logistiky a expedice)
  • práce ve 2 směnném provozu
  • organizace práce a zajištění co nejlepší efektivity
  • personální zajištění směn (plánování, organizace náhrad, dovolené)
  • dohled nad dodržováním BOZP, PO a enviromentální politiky společnosti
  • účast na implementaci nového IS
  • vedení a motivace podřízených
Váš profil
  • SOU nebo SŠ vzdělání
  • zkušenost s vedením teamu z oblasti výrobního provozu
  • očekáváme praxi v oblasti skladu, logistiky, výroby apod.
  • ochota pracovat ve směnném provozu
  • přirozená autorita a schopnost vést team
Naše nabídka
  • nástupní mzda od 32 000Kč (konečná částka fixní mzdy je odvozena od Vaší praxe a zkušeností)
  • kvartální % odměny
  • příplatky nad rámec zákoníku práce
  • 25 dní dovolené a příspěvek na dovolenou
  • dotované závodní stravování
  • penzijní připojištění
  • příspěvky na kulturu a služby
  • další motivující benefity v rámci společnosti

Požadavky na uchazeče

Odměny a benefity