Technická podpora marketingu-atraktivní mzda, roční odměny, zajímavé benefity
  • Jesenice
Jesenice
Novitim s.r.o.
26. 7. 2024
Informace o pracovní pozici

Hledáme marketingového specialistu, který se připojí k

našemu týmu jako technická podpora. Budete spravovat náš web a e-shop,

uveřejňovat příspěvky a newslettery na sociální sítě, překládat texty z

angličtiny. Pokud k tomu máte i zkušenosti v technických oborech,

budete právě vy naším ideálním kolegou.

Jsme mezinárodní společnost s pobočkami po celé Evropě. Patříme mezi nejvýznamnější dodavatele armatur v oblasti vodárenství

v ČR.

Náplň práce:

  • Správa našeho webu a e-shopu – umísťování fotografií a

    referencí, publikování katalogových listů a technické dokumentace

    k jednotlivým produktům
  • Správa sociálních sítí – příspěvky a newslettery, jejich

    tvorba i následná analýza
  • Příprava prospektů a letáků armatur
  • Zadávání a kontrola dat a informací v marketingových,

    produktových online materiálech
  • Překlady dokumentace z angličtiny do češtiny
  • Korektury časopisu, který vydává naše společnost
  • Komunikace s týmem i napříč ostatními odděleními

    společnosti

Nabízíme:

  • Atraktivní mzdu dle praxe a

    zkušeností
  • Mimořádné prémie a roční odměnu

    podle výsledků společnosti
  • Smlouvu na HPP, plný úvazek
  • Stravenkový paušál 116 Kč/den
  • Dovolenou 25 dní
  • Pracovní dobu PO-ČT 6:30-15:30 a PÁ 6:30-12:30,

    můžete přijít i do 8:00 hod
  • Zaučení od kolegů, vždy je zde

    někdo, kdo vám poradí
  • Zajistíme vám výuku jazyků na

    pracovišti, umožníme vám i jiné vzdělávání v rámci vašeho oboru
  • Příspěvek na sport a na dovolenou
  • Firemní akce a setkání
  • Parkoviště u objektu, MHD je 5 min.

    pěšky od naší firmy
  • Pracoviště Jesenice u Prahy

Požadujeme:

  • Praxi na obdobné pozici alespoň 3 roky
  • Orientaci v online marketingu a správě sociálních sítí
  • Zkušenost se správou webu a e shopu na platformě MS

    Shopcentric
  • Znalost marketingových nástrojů (Google Analytics, SEO,

    atd.) a práce v Canva
  • Angličtinu na pokročilé úrovni, češtinu na úrovni rodilý

    mluvčí-budete dělat korektury textů
  • Řidičský průkaz skupiny B-budete občas jezdit na výstavy,

    veletrhy a do mateřské společnosti v Rakousku

Výhodou

  • Zkušenost v oboru vodárenství, strojírenství nebo

    stavebnictví
  • Komunikativní znalost němčiny

mso-fareast-font-family:Arial;color:black">Ozvěte se nám a pošlete svůj

životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky.

Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro

postup do užšího kola. Držíme vám palce!

  • Práce Jesenice
  • Jesenice - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 582
    337