Technický asistent/ka vedení společnosti (Ref. č.: A7017) - Asistent
  • Chrastava
Chrastava
HOFMANN WIZARD s.r.o.
13. 5. 2022
Informace o pracovní pozici

Náplň práce

Co Vás čeká:

• postupné zapracování v technickém, výrobním, ekonomické a administrativním směru

• zaučení v oblasti BOZP a PO (OZO velkou výhodou)

• sledování celkové produktivity výroby

• vytváření a zlepšování pracovních postupů

• vytváření výrobních a investičních analýz

• zajištění komunikace s koncernem v oblasti BOZP a PO

• občasné služební cesty do zahraničí

Benefity

• HPP na dobu neurčitou

• zajímavé finanční benefity

• otevřené možnosti profesního růstu interně či v celkovém koncernu

• značná profesní podpora a zázemí

• přátelské a pohodové prostředí

• místo výkonu práce: Chrastava

• nástup možný ihned

Předpoklady

• SŠ/VŠ technické vzdělání (strojařského zaměření)

• AJ komunikativní úroveň B2

• nutná znalost obrábění

• znalost BOZP a PO

• MS Office na pokročilé úrovni

Nabízená mzda

Dle vzájemné dohody, praxe a zkušeností i více.....