Technický produktový manažer
  • Ústí nad Orlicí
Spin HR s.r.o.
14. 2. 2024
Informace o pracovní pozici

Náplň práce:

- analýza požadavků zákazníka, trhu, tržních trendů a analýza konkurence

- podpora odd. vývoje v komunikaci se zákazníky

- tvorba efektivních nástrojů a aktivní podpora prodeje

- spolupráce na marketingových kampaních

- spolupráce na projektech, jejich administrace a koordinace

- podpora interních a externích produktových školení a definování obsahu těchto školení

- řízení projektů v rámci product managementu a vývoje nového stroje

- součástí pozice jsou zahraniční pracovní cesty v rozsahu zhruba 15% roční pracovní doby

Požadujeme:

- SŠ/VŠ vzdělání technického směru

- pokročilá znalost AJ v mluvené i psané formě

- velmi dobré komunikační a organizační dovednosti

- schopnost týmové spolupráce v mezinárodním kolektivu a proaktivní přístup

- praxe v oblasti textilní technologie výhodou

- V případě zájmu o tuto pozici se budeme těšit na Váš životopis v ČJ a AJ

Nabízíme:

- Práce v mezinárodním týmu v nadnárodní společnosti

- Možnost home office po zapracování

- Pružná pracovní doba

- Roční bonus

- Penzijní připojištění

- Dovolená navíc

- a další

Kód: LH_RI_2789

  • Práce Ústí nad Orlicí
  • Ústí nad Orlicí - Nabídka práce v okolních lokalitách

    1 937
    259