Technický specialista pro automatizaci datových center - Technický pracovník
  • Ostrava
Ostrava
Randstad HR Solutions s.r.o.
6. 8. 2022
Informace o pracovní pozici

Náplň práce

Specialista prodeje pro automatizaci datových center vede a řídí technické aspekty prodeje všech řešení automatizace datových center v rámci organizačního portfolia v úzké spolupráci s obchodními manažery datových center pro evropský trh.

Budete odpovědní za technická řešení v souladu s požadavky zákazníků s využitím širokého produktového portfolia.

Na této pozici také připravujete, plánujete a nabízíte technické návrhy prostřednictvím místního oddělení nebo přímo obchodního zástupce v dané lokalitě. Přispíváte ke splnění nebo překročení finančních cílů pro přijaté objednávky a udržení a růstu obchodu s datovými centry v Evropě.

V rámci této pozice můžete pracovat i 100% vzdáleně z pohodlí vašeho domova pouze s občasnou přítomností v kanceláři v Ostravě, Brně či v Plzni.

náplň práce:

- vytváříte a propagujete technické koncepty a nabídky zákazníkům v definovaných zákaznických segmentech v souladu se strategickými plány.

- koordinujete všechny technické návrhy v evropských regionech s odpovědnými manažery prodeje.

- úzce spolupracujete s ostatními jednotkami v Evropě a v Indii.

- řídíte interní procesy k definování, tvorbě a optimalizaci rozhraní s provozem, prodejem a také produktovým managementem.

- jste podporou při dosahování obchodních cílů v oblasti prodeje

sloužíte jako hlavní bod v případě technického kontaktu se zákazníky a navazování, budování a udržování dlouhodobých vztahů se zákazníky s cílem zlepšit příležitosti společnosti k prodeji a zisku.

- podporujete získávání nových smluv a zajištění obnovy smluv stávajících.

- udržujete záznamy o všech aspektech řízení vztahů se zákazníky (návrhy, hovory, zprávy o návštěvách atd.) a hlášení o prodejních kanálech.

- jste součástí rozvoje prodejní strategie.

Benefity

- roční finanční bonus

- flexibilní pracovní doba

- 25 dní dovolené

- každoroční revize mezd

- možnost práce z domu (Home Office)

- finanční příspěvek na práci z domu

- možnost práce 100 % vzdáleně z vašeho bydliště

- MultiSport karta

- možnost se vzdělávat – externí kurzy a konference

- jazykové kurzy – skupinové, individuální nebo online

- stravenkový paušál (finanční příspěvek přímo do vaší mzdy)

- příspěvek na penzijní připojištění (2–3 % z vaší měsíční mzdy navíc)

- možnost dalšího kariérního růstu v rámci poboček v ČR i po celém světě

- moderní kancelář s dobrou dopravní dostupností (vlak, autobus, tramvaj v blízkosti kanceláře)

- možnost nákupu akcií společnosti

- firemní parkoviště pro zaměstnance dojíždějící mimo Ostravu (platí pro Ostravskou pobočku)

- notebook a mobilní telefon

- asistenční linka – odborné poradenství (vztahy, práce, právo, finance a další)

- volno navíc při mimořádných životních událostech

- cafeteria systém benefitů (sport, zdraví, kultura, volný čas)

- firemní akce (Vánoční večírek, teambuildingy a další)

- zvýhodněné volání i pro soukromé účely (až 5 benefitních SIM karet pro rodinu a přátele)

- slevy u našich partnerů (gastronomie, nákup automobilů, vlaková doprava, zájezdy atd.)

Předpoklady

- VŠ vzdělání v technické oblasti (IT/elektro/automatizace/energetika či podobné)

- anglický jazyk na komunikativní úrovni (min. B1+)

- zkušenosti na technické pozici v oblasti přípravy nabídek, technického prodeje či podobně technicky zaměřené pozice

- máte znalost fungování aplikaci pro řízení automatizačních systémů jako například ABB 800xA, Siemens PCS7 Allen-Bradley, případně jiné

-ochota občasně vycestovat v rámci Evropy (max. 20 dní za rok)

- výhodou: zkušenosti v oblasti datových center

Specializace

IT/elektro/automatizace/energetika či podobné