Technik a projektant tesařských konstrukcí
  • Jindřichův Hradec
Kasalova pila, s.r.o.
15. 6. 2024
35 000 Kč

Náplň práce:  návrh příhradových vazníků, vázaných krovů, dřevostaveb a jiných dřevěných konstrukcí v programech MITEK a SEMA, tvorba cenových nabídek, komunikace se zákazníkem, tvorba výrobní dokumentace pro CNC, organizace expedice a montáže jednotlivých zakázek.

Požadujeme: vzdělání SŠ nebo VŠ, znalost práce na PC a CAD programy (program SEMA, MITEK výhodou), schopnost samostatně organizovat a plánovat svou práci, orientovat se v problematice dřevěných konstrukcí,        ochotu učit se novým věcem

Nabízíme: mzdu závislou na množství realizovaných zakázek ( 420 tis. až 480 tis. Kč hrubého ročně),

ke konci roku mimořádná odměna, příspěvek na stravování ve vlastní závodní jídelně.

Životopis zasílejte na e-mail: jana.docekalova@kasalovapila.cz

Námi vybrané zájemce kontaktujeme a pozveme k osobnímu pohovoru

  • Práce Jindřichův Hradec
  • Projektant Jindřichův Hradec
  • Technik Jindřichův Hradec
  • Servisní technik Jindřichův Hradec
  • Jindřichův Hradec - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 344
    339