Technik bezpečnosti práce, požární ochrany a životního prostředí
  • České Budějovice
Spin HR s.r.o.
1. 10. 2024
Informace o pracovní pozici

Náplň práce:

- Budeš strážcem bezpečnosti: Zajistíš dodržování všech bezpečnostních předpisů a norem.

- Budeš analytik: Budeš provádět pravidelné kontroly, vytvářet reporty a vyhodnocovat data.

- Budeš komunikativní: Budeš spolupracovat s různými odděleními a státními institucemi.

- Budeš se rozvíjet: Budeš mít možnost podílet se na zlepšování bezpečnostních procesů v naší společnosti.

Požadujeme:

- Vzdělání: Máš technické vzdělání (minimálně SŠ, VŠ výhodou)?

- Zkušenosti: Máš odbornou způsobilost v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany?

- Zájem o životní prostředí: Zajímáš se o témata spojená s ochranou životního prostředí?

- Komunikativnost: Zvládáš komunikovat v českém a anglickém nebo německém jazyce?

- Týmová spolupráce: Jsi týmový hráč a rád/a spolupracuješ s ostatními?

Nabízíme:

- Stabilní zaměstnání: Nabízíme smlouvu na dobu neurčitou.

- Možnost profesního růstu: Budeš mít možnost se neustále vzdělávat a rozvíjet.

- Atraktivní mzdové ohodnocení: Tvoje práce bude náležitě ohodnocena.

- Široký balíček benefitů: Kromě 5 týdnů dovolené, příspěvku na penzijko a stravenek tě čeká řada dalších benefitů.

- Příjemné pracovní prostředí: Budeš pracovat v přátelském kolektivu.

Kód: LH_GB_2820

  • Práce České Budějovice
  • Technik požární ochrany České Budějovice
  • Referent životního prostředí České Budějovice
  • Požární technik České Budějovice
  • Normovač České Budějovice
  • doma České Budějovice
  • Specialista IT bezpečnosti České Budějovice
  • Technik Dobrá Voda u Českých Budějovic
  • Technik České Budějovice
  • Potravinářský technik České Budějovice
  • Dřevařský technik České Budějovice
  • České Budějovice - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 495
    338