Technik BOZP/PO
  • Žďár nad Sázavou
NOVÝ START, personální agentura s.r.o.
21. 2. 2023

Máte již zkušenosti v oblasti BOZP / PO a certifikaci OZO? Znalosti z oblasti stavebnictví (zejména větší stavby) jsou nutností. Nabízíme stabilní práci, kde je součástí také cestování po ČR po stavebních zakázkách a výrobních provozech. Zajímavý plat a 5 týdnů dovolené.

CO BUDETE DĚLAT?

    • Zaštiťovat oblast BOZP a PO v rámci svěřené oblasti (stavebnictví, výrobní provozy)

    • Nastavovat pravidla v oblasti bezpečnosti práce a kontrolovat jejich dodržování

    • Provádět preventivní kontroly na pracovištích výrobního i stavebního rázu

    • Kontrolovat dodržování právních předpisů

    • Zpracovávat dokumentaci BOZP/PO, aktualizovat stávající

    • Vypracovávat reporty

    • Identifikovat a hodnotit rizika

    • Realizovat školení a poradenství z oblasti BOZP/PO

    • Tvořit a zavádět nové strategie a systémy BOZP/PO do firem

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?

    • Motivující mzdu

    • 5 týdnů dovolené

    • Flexibilní pracovní dobu

    • Příspěvek na životko a penzijko

    • Odborné vzdělávání

    • Možnost kariérního růstu

    • Závodní stravování

    • Stravenky za pusu

    • Místo výkonu práce: region Žďársko

  • Práce Žďár nad Sázavou
  • Technik Žďár nad Sázavou
  • Servisní technik Žďár nad Sázavou
  • Žďár nad Sázavou - Nabídka práce v okolních lokalitách

    1 937
    259