Technik do chemické laboratoře ve výrobě (Ref. č.: A7583) - Chemik
  • Kladno
Kladno
HOFMANN WIZARD s.r.o.
25. 11. 2022
Informace o pracovní pozici

Náplň práce

Studovali jste chemicko-technologický obor? Chtěli byste se tomuto oboru dále profesně věnovat?

Pro stabilní, perspektivní zahraniční společnost zabývající se výrobou zařízení pro automotive hledáme Technika pro chemickou laboratoř.

Lokalita je na kraji města Kladno směrem od Prahy - 10 minut autem z Prahy 6.

Náplní Vaší práce bude především:

Každodenní práce a kontrola aktivit v chemické části laboratoře, včetně související dokumentace

Správa ČOV, DEMI stanice a stanice na změkčování vody (spolupráce s oddělením údržby a inženýringu)

Provádění korozních testů

Zodpovědnost za sběrné místo nebezpečného odpadu

Dohled nad chemickými procesy ve výrobě (chemický odmašťovač, aplikace fluxu)

Nákup materiálu pro laboratoř, ČOV a DEMI stanici

Příprava instrukcí týkajících se bezpečnosti a životního prostředí

Směny ranní a odpolední 6:00-14:00 a 14:00 -22:00 hod

Benefity

Zajímavou práci v příjemném prostředí

Zázemí silné mezinárodní společnosti

5 týdnů dovolené

Stravenky a vlastní kantýnu

Příspěvek na penzijní připojištění

Dobrá dopravní dostupnost busem (40 min) i autem (10 min) z Prahy

Předpoklady

z důvodu zátěže (břemena) na tuto pozici požadujeme muže - zákonný požadavek

SŠ/VŠ chemického zaměření

Praxi na obdobné pozici min 3 roky

Základní znalost anglického jazyka

MS Office - uživatelsky

ŘP sk.B (aktivní)

Systematický přístup k práci, komunikativnost, samostatnost