TECHNIK VE VÝROBĚ – REPASE AUTODÍLŮ (mzda až 37 000 Kč)
  • Opava
, Opava, Na Starém břehu 2756/7
REMANTE GROUP s.r.o.
23. 7. 2024
Informace o pracovní pozici

REMANTE děláme věci jinak. Díky našim unikátním

technologiím šetříme až 80 % materiálu, který by byl zbytečně použit při výrobě

nového kusu. Naši zákazníci si nakoupí autodíly online za ty nejvýhodnější

ceny. Už žádné časově a finančně náročné opravy automobilů! Vítejte ve světě

repase!

Na pozici do výroby je důležitá zručnost a chuť se učit něčemu

novému, vše ostatní Vás naučíme!

TECHNIK DO VÝROBY V

AUTOMOTIVE

Pracovní místo: Opava

JAKÁ JE NÁPLŇ PRACOVNÍHO DNE:

  • Repasování dílů pro osobní, užitková a nákladní vozidla
  • Měření charakteristik repasovaných dílů
  • Testování repasovaných dílů
  • Posuzování funkčnosti repasovaných dílů

 POŽADUJEME:

  • Manuální zručnost, samostatnost a kreativitu při řešení

    úkolů
  • Všechno Vás naučíme, vysvětlíme, poradíme…
  • Pracovní zkušenosti ve strojním, nebo příbuzném oboru

    výhodou
  • Zkušenosti v oblasti Automotive výhodou

 CO VÁM DÁME:

  • Mzdu 25 000 – 37 000 Kč vč. bonusů za splněné

    úkoly

  • Odměna vedoucího za zlepšovací nápady a proaktivní

    přístup až 5 000 Kč
  • Příspěvek na životní pojištění nebo důchodové

    připojištění ve výši 9 000 kč / rok
  • Stravenkový paušál 100 Kč do mzdy / den
  • Pracovní smlouvu na dobu určitou 1 rok, poté na

    dobu neurčitou
  • Provoz ranní a odpolední, pondělí až pátek
  • Týdenní pracovní úvazek 38,75 hodin
  • 25 dní dovolené + 3 dny Sick Days
  • Multisport kartu
  • Příspěvek na dopravu již od 10 km dojezdové vzdálenosti
  • Sleva na firemní produkty
  • Firemní akce

 CHCETE SE STÁT SOUČÁSTÍ NAŠEHO TÝMU? NEVÁHEJTE A ZAŠLETE NÁM

VÁŠ ŽIVOTOPIS NA ADRESU HR@REMANTE.COM, NEBO NÁS NAVŠTIVTE OSOBNĚ.

 V našich inzerátech používáme tzv. generické maskulinum,

mužský rod pro souhrnné označení mužů i žen.

TĚŠÍME SE NA VÁS!

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 582
337