Technik fotovoltaických elektráren
  • Jevíčko
Jevíčko
BLAUKOM CZ s.r.o.
30. 1. 2024

Do našeho týmu v Jevíčku hledáme technika fotovoltaických elektráren.

Náplň práce:

Stanete se nedílnou součástí teamu v každém stupni realizace fotovoltaické elektrárny.  Pracovat budete jak v kanceláři, tak v terénu u zákazníků. Předmontážní prohlídky, návrhy řešení, komunikace se zákazníky i montážníky, dohled nad průběhem realizace, diagnostika a odstranění problému, spolupráce s dalšími členy týmu.

Požadujeme:

Praxi v oboru fotovoltaických elektráren, zapojení komponent, rozváděčů, zprovoznění. Flexibilitu, ochotu učit se novým věcem, svědomitost, aktivní přístup, loajalitu, orientaci v technické dokumentaci a schopnost pracovat ve výkresové dokumentaci a elektro schématech. Kvalifikace pro práci s elektrickým zařízením – dle NV 194/2022 Sb., §6 a řidičský průkaz sk. B podmínkou.

Nabízíme:

Práci v české společnosti, možnost čerpání firemních benefitů, nadstandardní prémiové ohodnocení, osobní podpora při zaškolení, produktová a další technická školení, rozšíření znalostí v oboru elektro podle NV 194/2022 Sb., zdarma. Práci na hlavní pracovní poměr. Osobní a profesní růst. Nástup možný ihned.

  • Práce Jevíčko
  • Technik Víska u Jevíčka
  • Technik Bělá u Jevíčka
  • Technik Jevíčko
  • Servisní technik Víska u Jevíčka
  • Servisní technik Bělá u Jevíčka
  • Servisní technik Jevíčko
  • Jevíčko - Nabídka práce v okolních lokalitách

    1 937
    259