Technik kvality-svařování, mzda 40.000 - 47.000kč/m, dobříš
  • Středočeský kraj
ManpowerGroup s.r.o.
13. 5. 2022
neuvedeno plat neuveden
Informace o pracovní pozici

Náplň práce

Pro jednu z nejznámějších světových značek na poli zemních strojů hledáme nového kolegu do týmu techniků kvality, jehož náplní práce bude:
- kontrola práce svářečů a jejich správné provedení svárů
- pravidelný reporting vadných dílů
- komunikace s kolegy ve výrobě, mistry, ale i s ředitelem závodu
Na všechny směny Vás dopraví firemní svozový autobus také zcela ZDARMA.
Lokalita: Příbramsko
NÁSTUP IHNED NEBO DLE DOHODY

Požadujeme

- min. SOU technického směru
- zkušenosti na obdobné pozici výhodou nebo praxi na pozici svářeč min. 5 let
- komunikativní osobu s technickým zaměřením
- znalost práce na PC - podmínkou

Nabízíme

Průměrná měsíční mzda 40.000-47.000 Kč/měs
  • příplatek za odpolední směnu 6 Kč/hod
  • příplatek za noční směnu 20% z průměru
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • vzdělávací kurzy
  • motivační bonusy
  • 25 dní dovolené na kalendářní rok
  • zajištěné ubytování na pěkné a čisté ubytovně
  • dotované závodní stravování nebo stravenky
  • svozy do zaměstnání ZDARMA
  • pitný režim v celém areálu
  • moderní, čisté a bezpečné prostředí

  • NABÍRÁME MUŽE I ŽENY
    Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.