TECHNIK - Lipnice
  • Dvůr Králové nad Labem
, Dvůr Králové nad Labem, Lipnice 143
O.K. Trans Praha spol. s r.o.
22. 12. 2023
Informace o pracovní pozici

O nás:

  • O.K. TRANS PRAHA spol. s r.o. je holdingová společnost, která se specializuje na komplexní logistické a skladovací služby pro zákazníky, jak v tuzemsku, tak i v zahraničí. Naše široká nabídka zahrnuje také servis vozidel, pronájem nemovitostí a prodej pohonných hmot.
  • Na trhu logistiky jsme významným lídrem a naše renomé nás řadí mezi jedny z největších a nejdůvěryhodnějších aktérů v této oblasti.
  • Naše historie sahá až do roku 1990, kdy jsme začínali jako malá rodinná firma. I Přes naši neustálou expanzi si stále udržujeme atmosféru rodinného podnikání, což je pro nás klíčové.
  • Náš růst je podpořen strategií akvizic, díky kterým získáváme nové společnosti do naší skupiny. Průměrně přidáváme 1 až 2 nové subjekty každý rok, což nám umožňuje rozšiřovat naši působnost a nabízet ještě lepší služby.
  • Za posledních 5 let jsme hlavně formou akvizic dokázali zdvojnásobit náš obrat na více než 2 mld. Kč

Nabízíme práci pro šikovného a spolehlivého kolegu na pozici TECHNIK do Lipnice.

Náplň práce:

    • Zajišťování servisu vozového parku

    • Správa vozového parku

    • Hlídání a kontrola technického stavu vozidel

    • Komunikace s řidiči a servisem

    • Zajišťování servisu a odtahů v zahraničí

Co očekáváme:

    • Zkušenosti na stejné pozici min. 2 roky

    • Orientaci v oboru a ochotu se stále vzdělávat

    • Bezúhonnost, pečlivost, samostatnost, organizovanost a loajalitu

    • Znalost norem, procedur a pracovních postupů opravy vozidel

    • ŘP sk. B

    • Výhodou je: ŘP sk. C+E, anglický jazyk, být fanda kamionů a všeho okolo

Vstupte do světa neobyčejných příležitostí:

    • Přijměte pozvání do týmu, kde zažijete opravdového kolektivního ducha a vřelou atmosféru. Každý z nás je důležitý a jeho práce má smysl.

    • Věnujeme maximální péči Vašemu začátku – zkušení kolegové Vás provedou procesem a budou Vám neustálou oporou.

    • Zapojte se do stabilního, ale stále se rozvíjejícího prostředí společnosti s více než třicetiletou historií na trhu. Máme co nabídnout pro Váš růst a další kariérní kroky.

    • Přijměte výzvu různorodé práce, která Vám umožní rozvinout se a plně realizovat.

    • Nabízíme Vám nejen dobrou náladu, profesní rozvoj a spolupodílení se na růstu společnosti, ale také širokou škálu firemních benefitů (stravenkový paušál, plně hrazenou MultiSport kartu, příspěvek na penzijní připojištění,…).

    • Nabízíme nejen práci, ale i cestu ke skutečnému naplnění. Přijďte k nám a společně vytvořme prostředí plné šancí a úspěchů.

- Nabídka práce v okolních lokalitách

1 937
259