Technik - specialista zákaznické podpory prodeje zabezpečovacích a kamerových systémů (EZS, CCTV)
  • Hradec Králové
Hradec Králové
PROFI-MEN, s.r.o.
2. 2. 2024
45 000 Kč - 55 000 Kč
Informace o pracovní pozici

Požadujeme:

- SŠ vzdělání, uvítáme technické zaměření na elektrotechniku, elektroniku,

- očekáváme zkušenosti nebo zájem o systémy EZS, CCTV, zájem o techniku, elektroniku,

- znalost technické AJ vítána,

- technické znalosti a zkušenosti především v oblasti IP technologií,

- komunikační schopnosti pro jednání s odběrateli a dodavateli,

- spolehlivost, samostatnost, přesnost, odpovědnost,

- znalost práce s PC.

- loajalita a chuť se neustále rozvíjet a zdokonalovat,

- diskrétnost a ochrana informací,

- příjemné jednání a vystupování,

- ŘP skupina: B.

Náplň práce - popis pracovních činností:

- technická podpora prodeje komponent systémů - převážně telefonická komunikace s odběrateli,

- velmi široké portfolio systémů od různých výrobců,

- hledání a navrhování různých technických variant řešení,

- testování technických novinek,

- telefonický a mailový kontakt s odběrateli i dodavateli.

Nabízíme:

- práci v čistém prostředí nové kanceláře v Hradci Králové u velkoobchodní společnosti,

- příležitost pro osobní růst, profesní zdokonalování a rozvoj,

- předpoklad odborného postupu,

- lidský přístup k řešení vzniklých problémů,

- pracovní doba dle domluvy (předpoklad 8 - 16:30 hod),

- možnost proplácení příspěvku na dojíždění do zaměstnání,

- služební telefon, po zapracování možnost služebního automobilu pro soukromé použití (např. pro dojíždění,...),

- rozpětí mzdy: 40.000 - 55.000 Kč ( i více, dle zkušeností),

- množnost zvýhodněného nákupu produktů,

- nástup možný dle dohody ihned.

  • Práce Hradec Králové
  • Podpora informačních systémů Hradec Králové
  • Specialista zabezpečovacích zařízení Hradec Králové
  • Specialista technické podpory Hradec Králové
  • Specialista podpory zákazníků Hradec Králové
  • Specialista splátkového prodeje Hradec Králové
  • Analytik prodeje Hradec Králové
  • Systémový inženýr Hradec Králové
  • Systémový administrátor Hradec Králové
  • Manažer partnerského prodeje Hradec Králové
  • Architekt HW systémů Hradec Králové
  • Hradec Králové - Nabídka práce v okolních lokalitách

    1 937
    259