Technik strojů
  • Litomyšl
, Litomyšl, Na Lánech 105
ACARA PRAHA,s.r.o.
18. 10. 2024
35 000 Kč - 45 000 Kč
Informace o pracovní pozici

Hledáme zkušeného technika údržby!

Chcete být klíčovou osobou, která zajišťuje bezproblémový chod výroby? Máte zkušenosti s řešením technických problémů? Pak hledáme právě Vás!

Co vás čeká:

  • Vedení údržby a oprav strojů: Zodpovědnost za pravidelnou údržbu strojů a jejich bezproblémový provoz
  • Zajištění chodu výroby: Budete dbát na to, aby všechny stroje fungovaly plynule a efektivně
  • Vedení týmu mechaniků: Organizace práce a vedení týmu mechaniků, včetně spolupráce na výrobě nových výrobků
  • Rychlé řešení problémů: Operativní řešení technických závad a problémů vznikajících ve výrobě
  • Pravidelný servis: Zajistíte pravidelnou údržbu všech strojů a zařízení
  • Komunikace s dodavateli: Budete jednat s dodavateli náhradních dílů a zajistíte, aby vše bylo vždy připraveno k provozu

Co očekáváme:

  • Technické dovednosti: Zkušenosti s mechanickými zařízeními, schopnost efektivně řešit technické problémy
  • Technická zdatnost: Znalost strojů a technologií, schopnost diagnostikovat a odstranit poruchy
  • Analytické myšlení: Schopnost rychle identifikovat problémy a najít optimální řešení
  • Komunikativní dovednosti: Schopnost jasně komunikovat s kolegy a dodavateli
  • Samostatnost a odpovědnost: Schopnost samostatně plánovat práci a řešit výzvy spojené s údržbou a provozem

Co nabízíme:

  • Dynamická a různorodá práce: Každý den je jiný, budete se podílet na údržbě nejen strojů, ale i areálu
  • Stabilní zaměstnání: Práce v úspěšné české výrobní společnosti s tradicí
  • Práci na plný úvazek: Volné víkendy a pracovní dobu od 06:00 do 14:30
  • Možnost rozvoje: Můžete se dále rozvíjet a zdokonalovat své dovednosti
  • Benefity: Stravenkový paušál, slevy na firemní produkty

Chcete být součástí našeho týmu? Ozvěte se nám!

Kontakt: Petra Jungová, HR specialist, www.acara.cz/kariera

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 414
334