TECHNIK - technická podpora prodeje
  • Velká Bíteš
, Velká Bíteš, Košíkov 76
SUYS Czechia s.r.o.
16. 1. 2024

Firma SUYS Czechia s.r.o., Košíkov 76, Velká Bíteš hledá zaměstnance na pozici

Jsme přední výrobce stínící techniky a vrat s dlouholetou tradicí a vášní pro inovace.

V současné době hledáme kvalifikovaného technika, který se připojí k našemu týmu a bude poskytovat technickou podporu našim zákazníkům. Pokud máte technické znalosti a lásku k detailům tato příležitost může být právě pro Vás.

Pracovní náplň:

    • Poskytování technické podpory a služeb zákazníkům v německy mluvících zemích prostřednictvím telefonu, e-mailu a on-line komunikace

    • Zpracování nestandartních poptávek/objednávek

    • Diagnostika a řešení technických problémů a dotazů zákazníků

    • Spolupráce s vývojovým týmem při identifikaci a řešení složitějších technických problémů

Očekáváme:

    • Technické vzdělání v oblasti stavebnictví, elektrotechniky, strojírenství

    • Znalost německého či anglického jazyka výhodou

    • Praxe na obdobné pozici nebo motivovaný absolvent technického směru

    • Proaktivní přístup ke svěřeným úkolům a odolnost vůči stresu

    • Schopnost komunikovat s různými typy zákazníků

Nabízíme:

    • Možnost profesního rozvoje a vzdělávání

    • Příležitost pracovat v dynamickém a inovativním prostředí

    • Nástup ihned, práce na plný úvazek

    • Dovolená navíc, firemní stravování, příspěvek na penzijní fond

Životopisy zasílejte na: svandova@suys.cz, tel: 775 892 549

- Nabídka práce v okolních lokalitách

1 915
260