Technik údržby – 2 směny (náborový příspěvek 10 000 Kč)
  • Olomoucký, Olomouc
Olomouc
MANPOWER
25. 1. 2023
Informace o pracovní pozici

POPIS POZICE:

  • Kombinace elektro údržby a mechanické údržby strojních zařízení
  • Vedení veškeré dokumentace související s opravami strojního zařízení
  • Komunikace se servisy a koordinace externích oprav
  • Práce na PC – MS Outlook, MS Office
  • Práce na ranní a odpolední směně

PROFIL KANDIDÁTA:
  • Vyhláška 50/1978 Sb. - p. 6 podmínkou
  • Dokončené středoškolské vzdělání
  • Zkušenosti z obdobné pozice výhodou
  • Manuální zručnost, spolehlivost, zodpovědnost

NABÍZÍME:
  • Náborový příspěvek 10 000 Kč, vyplacený po zkušební době
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na dojíždění 4 Kč/km
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Oběd za 31 Kč
  • Firemní kantýna k dispozici v dopoledních hodinách
  • Nealkoholické nápoje na pracovišti zdarma
  • 2 dny Sick days za rok
  • Příspěvek na benefitní kartu
n