Technik údržby (AJ)
  • Velká Bíteš
Velká Bíteš
NOVÝ START, personální agentura s.r.o.
24. 7. 2024

Máte technické vzdělání, zkušenosti s údržbou a aktivní AJ (min. B2)? Do zahraniční firmy hledáme technika údržby pro oblasti kalibrací, správu náhradních dílů a vedení strategických projektů. Náborový příspěvek 20 tis. Kč, zajímavá mzda +  odměny, týden dovči navíc.

CO BUDETE DĚLAT?

  • Starat se o údržbu strojů a budov
  • Pečovat o vyhovující technický stav zařízení a staveb
  • Mít na starost projektovou dokumentaci a nové projekty
  • Být součástí týmu zaměstnanců údržby
  • Provádět roční kontroly a revize zařízení
  • Spravovat zásobu náhradních dílů a objednávek pro údržbu
  • Spolupracovat s dodavateli a servisními firmami
  • Mít na starost činnosti odpadového hospodářství
  • Vykonávat dohled nad kalibracemi a metrologií
  • Řešit akutní technické a ostatní poruchy
  • Poskytovat IT podporu
  • Být součástí týmu pro bezpečnost práce
  • Kontrolovat dodržování bezpečnostních předpisů při činnostech údržby
  • Spolupracovat na systému neustálého zlepšování
  • Reportovat vedoucímu

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?

  • Zázemí mezinárodní firmy
  • Přátelský kolektiv
  • Náborový příspěvek 20 tis. Kč
  • Zajímavou mzdu 13x ročně + odměny
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovči
  • Příspěvky na sport a volný čas
  • 2 dny sick days
  • Stravenky/Příspěvky na stravné
  • Odborné a jazykové vzdělávání
  • Místo výkonu práce: region Velká Bíteš

  • Práce Velká Bíteš
  • Technik Velká Bíteš
  • Servisní technik Velká Bíteš
  • Velká Bíteš - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 582
    337