TECHNIK ÚDRŽBY (M/Ž) – MZDA 38 000 KČ – KRAJ VYSOČINA
  • Jihlava
Jihlava
Michal Štulla
11. 6. 2024
38 000 Kč

Hledáme kolegy, kteří by rozšířili náš tým. Jste komunikativní a nedělá vám problém práce s lidmi spojená s administrativou? Pokud je pro vás pečlivost a spolehlivost samozřejmostí, přidejte se k nám a získejte práci u stabilní společnosti.

Náplň práce:

  • Celková správa a údržba nemovitosti
  • Práce spojené s elektroinstalací, údržbou topení, plynu, klimatizace, běžná údržba – opravy, výměny, montáže
  • Práce ve výškách
  • Držení pohotovostí
  • Doprovod dodavatelských firem po objektu

Požadavky:

  • Zkouška odborné způsobilosti v elektrotechnice dle NV č. 194/2022 Sb. – NUTNOSTÍ
  • Manuální, technická zručnost
  • SOU, SŠ vyučen v oboru instalatér, topenář, zámečník, elektro
  • Trestní bezúhonnost
  • Výhodou – oprávnění TNS, orientace v technických parametrech spravovaných objektů a jednotlivých technologiích (VZT, Elektro, PO, EPS, OTK)

Nabízíme:

  • Mzdu 38 000 Kč
  • Možnost práce: nepřetržitý provoz, denní provoz dle typu objektu
  • Kompletní uniformu a příspěvek na obuv
  • Možnost profesního i platového růstu
  • Příspěvek na stravování
  • MultiSport kartu
  • Práci v profesionálním kolektivu a čistém prostředí
  • Zvýhodněné volání O2
  • Sick days
  • Zálohu na mzdu kdykoliv a odkudkoliv

  • Práce Jihlava
  • Technik údržby Jihlava
  • Vedoucí údržby Jihlava
  • Technik Vyskytná nad Jihlavou
  • Technik Luka nad Jihlavou
  • Technik Jihlava
  • Stavební technik Jihlava
  • Přijímací technik Jihlava
  • Technik dopravy Jihlava
  • Technik v energetice Jihlava
  • Technik v plynárenství Jihlava
  • Jihlava - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 301
    327