Technik výrobních technologií
  • Slaný
Slaný
22. 9. 2022
Informace o pracovní pozici

Nabídka:

Firemní benefity:

- Příspěvek na penzijní/životní připojištění

- Příspěvek na dopravu

- Stravenky/příspěvek na stravování

- Dovolená 5 týdnů

- Závodní stravování

- Kafetérie

- Občerstvení na pracovišti

- Zdravotní volno/sickdays

- Firemní akce

- 13. plat

Požadavky: Pro našeho klienta, společnost, jejíž hlavní poslání spočívá ve výrobě a dodávkách elektrických rotačních a elektronických součástek pro automobilový průmysl pro evropský trh, hledáme vhodné kandidáty na pozici Technik výrobních technologií.

Náplň práce

* zabezpečení plynulého chodu technologických zařízení s vysokou mírou automatizace (např. svařování laserem, CNC obrábění, robotická pracoviště, automatická optická kontrola)

* akutní řešení závad

* analýza poruch a aplikace vhodných protiopatření

* provádění preventivní údržby a vedení záznamů

* komunikace s oddělením výroby a kvality

* práce s technickou dokumentací

Požadujeme

* elektro vzdělání min. SŠ / nejlépe obor mechanik elektronik

* kvalifikaci pro práci v elektrotechnice dle zákona 250/2021 sb. (dříve vyhláška 50 min. §5) nebo nabízíme možnost jejího získání či obnovy

* zkušenost z výrobního prostředí / nejlépe montážní procesy výhodou

* praktická zkušenost z oboru měření a regulace výhodou

* zkušenosti s pneumatickými prvky výhodou / nejlépe SMC

* praktická zkušenost se systémy PLC výhodou / nejlépe PLC Mitsubishi

* manuální zručnost

* anglický jazyk – pro čtení v technické dokumentaci a manuálech

Nabízíme

* práci s nejnovějšími výrobními a měřícími technologiemi

* 13. mzda

* 5 týdnů dovolené

* 6x sick-day za rok

* příspěvek na penzijní spoření 3,5 % z hrubé mzdy

* příspěvek na závodní stravování

* volitelné zaměstnanecké výhody v hodnotě 12.000 Kč/rok

* příspěvek na dojíždění

* další zaměstnanecké výhody

* po zapracování 3-směnný provoz (Po-Pá, směny: N,O,R)

* místo výkonu práce: Slaný

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.