Technik výrobních technologií s nástupním bonusem 30 000 Kč (Ref. č.: A7749) - Technik
  • Slaný
Slaný
HOFMANN WIZARD s.r.o.
22. 1. 2023
Informace o pracovní pozici

Náplň práce

• zabezpečení plynulého chodu technologických zařízení s vysokou mírou automatizace (např. svařování laserem, CNC obrábění, robotická pracoviště, automatická optická kontrola)

• akutní řešení závad

• analýza poruch a aplikace vhodných protiopatření

• provádění preventivní údržby a vedení záznamů

• komunikace s oddělením výroby a kvality

• práce s technickou dokumentací

Benefity

• práci v nové hale s nejnovějšími výrobními a měřícími technologiemi

• nástupní bonus 30 000 Kč

• 13. mzda

• 5 týdnů dovolené

• 6x sick-day za rok

• příspěvek na penzijní spoření 3,5 % z hrubé mzdy

• příspěvek na závodní stravování

• volitelné zaměstnanecké výhody v hodnotě 12.000 Kč/rok

• příspěvek na dojíždění

• příspěvek na bydlení při přistěhování

• příspěvek za doporučení 30 000 Kč

• další zaměstnanecké výhody

Předpoklady

• SOU/SŠ v oboru elektro

• kvalifikaci pro práci v elektrotechnice dle zákona 250/2021 sb. (dříve vyhláška 50 min. §5) nebo nabízíme možnost jejího získání či obnovy

• zkušenost z výrobního prostředí / nejlépe montážní procesy výhodou

• praktická zkušenost z oboru měření a regulace výhodou

• zkušenosti s pneumatickými prvky výhodou / nejlépe SMC /

• praktická zkušenost se systémy PLC výhodou / nejlépe PLC Mitsubishi /

• manuální zručnost