Technolog (pro malosériovou výrobu)
  • Hradec Králové
, Hradec Králové, Kalendova 689/13
IMG BOHEMIA s.r.o.
8. 5. 2024
40 000 Kč - 55 000 Kč

MZDA: od 40.000 do 55.000 Kč dle zkušeností

Náplň práce:

 Optimalizace pracovního cyklu a výrobního procesu

Nastavování technologických parametrů

 Příprava a aktualizace výrobních předpisů a postupů

 Spolupráce na zavádění nových výrobků do výroby

  Spolupráce s výrobou na úpravách výrobních zařízení

Požadujeme:

  Min. SŠ vzdělání technického zaměření

  Zkušenosti ze zpracováním plastů a CNC obráběním výhodou

  Pokročilá znalost práce na PC (MS Office)

  Znalost technických výkresů a norem

  Znalost programu CAD – velkou výhodou

  Komunikativní znalost AJ

  Ochota učit se novým věcem, flexibilita

  Samostatnost, spolehlivost, schopnost týmové práce

Nabízíme : Práci v dynamické, rostoucí, stabilní české společnosti rodinného typu, v přátelském , čistém a bezprašném prostředí. Možnost kariérního růstu….

Benefity: 25 dní dovolené , stravenkový paušál , inflační bonus po zkušební době, penzijní připojištění, odměny za doporučení pracovníka, zvýhodněná rekreace , 13. a 14. plat, příplatky nad rámec zákoník práce a další….

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 016
262