Technolog pro oblast strojního obrábění
  • Třebíč
Třebíč
Spin HR s.r.o.
24. 1. 2023
Informace o pracovní pozici

 Náplň práce:

- spolupráce při zavádění nových procesů, technologií a výrobků

- spolupráce při návrhu a ověřování technických změn u stávající výroby,

- technologií, procesů a jejich samotná tvorba

- zajišťování technologických zkoušek ve výrobě

- spolupráce při přejímkách nových strojů a technologií

- samostatné řešení úkolů a problémů v dané oblasti

- obrábění hledání optimalizací výrobního procesu a zvyšování produktivity výroby

- komunikace s mateřskou firmou

Požadujeme:

- máte alespoň SŠ vzdělání technického směru a praxi ze strojírenské výroby

- praxe na podobné pozici (technolog) je výhodou

- znalost německého jazyka je podmínkou

- jste komunikativní, přímý, schopný samostatné i týmové práce

- jste člověk vstřícný ke změnám a k názorům kolegů a nadřízených

Nabízíme:

- jazykové kurzy

- 13. mzda dle výsledků hospodaření firmy

- měsíční bonus za splnění docházky

- 5 týdnů placené dovolené a další placené volno

- příspěvek na penzijní a životní pojištění

- kulturní, společenské a sportovní akce pro zaměstnance

Kód: VD_WW_2665

  • Práce Třebíč
  • Strojní zámečník Třebíč
  • Strojní inženýr Třebíč
  • Technolog Třebíč
  • Technolog ve stavebnictví Třebíč
  • Vývojový technolog Třebíč
  • Technolog výroby Třebíč
  • Technolog v energetice Třebíč
  • Technolog v plynárenství Třebíč
  • Technolog v telekomunikacích Třebíč
  • Potravinářský technolog Třebíč
  • Třebíč - Nabídka práce v okolních lokalitách

    1 937
    259