Technolog slévárny
  • Liberec
Liberec
AD EMPLOYMENT s.r.o.
22. 6. 2024
60 000 Kč - 80 000 Kč
Informace o pracovní pozici

Náplň práce:

  • provádí optimalizaci procesů při zpracování tlak. litých dílců
  • proškoluje obslužný personál u nově optimalizovaných pracovišť
  • pracuje na stálém zlepšování nástrojů a přípravků pro zpracování tlak. litých dílů
  • vypracovává technologické postupy a eviduje požadavky
  • zodpovídá za správnost a úplnost výrobní dokumentace na přiděleném výrobním středisku
  • analyzuje a zpracovává data o přiděleném projektu, nastavuje nápravná opatření a ověřuje je

Kvalifikace:

  • SŠ technického směru
  • praxe v automotive
  • znalost technologie tlakového lití - výhodou
  • znalost AJ - výhodou
  • znalost technické dokumentace
  • zkušenost s MS Office, znalost systému SAP výhodou

Požadujeme:

  • technické znalosti a myšlení
  • přehled o výrobních technologiích a znalost strojírenského prostředí
  • komunikační, organizační a prezentační dovednosti
  • ochotu učit se nové věci, flexibilita, asertivita
  • schopnost pracovat v týmu

Nabízíme:

  • podporu odborného vzdělání a osobního rozvoje
  • benefitové programy
  • pololetní odměny
  • podporu rodinného života, volnočasových a sportovních aktivit
  • závodní stravování
  • 5 týdnů dovolené

  • Práce Liberec
  • Technolog Liberec
  • Potravinářský technolog Liberec
  • Technolog v energetice Liberec
  • Technolog v plynárenství Liberec
  • Technolog v telekomunikacích Liberec
  • Technolog ve strojírenství Liberec
  • Technolog ve stavebnictví Liberec
  • Vývojový technolog Liberec
  • Technolog výroby Liberec
  • Technolog v chemickém průmyslu Liberec
  • Liberec - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 661
    334