TECHNOLOG/TECHNOLOŽKA (mzda dle zkušeností)
  • Pardubický kraj
Pardubický kraj
AC Jobs, s.r.o.
25. 1. 2023

Chcete práci v mezinárodní společnosti? Rozumíte jednotlivým výrobním procesům a zavádění nových technologií? Hledáte stabilního zaměstnavatele? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis!
Mezinárodní výrobní společnost hledá do svého týmu nového kolegu či kolegyni na pozici: TECHNOLOG/TECHNOLOŽKA

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • Vytváření technologických postupů
  • Vytváření technologické dokumentace
  • Stanovování norem
  • Komunikace napříč celou firmou
  • Kontrola dodržování postupů ve výrobě
  • Navrhování úspory

CO POŽADUJEME?

  • Min. SŠ strojní/technologická
  • Výborná orientace ve strojírenské dokumentaci
  • Praxe na obdobné pozici výhodou
  • Komunikativní znalost AJ
  • Zkušenost z výroby – výhodou
  • Znalost CAD - výhodou

CO NABÍZÍME?

  • 25 dnů dovolené
  • Příspěvek na stravu
  • Nadstandartní odměny, bonusy a příplatky
  • Mnoho dalších benefitů
  • Místo výkonu: okolí Pardubic