Technolog výroby - extruze plastů
  • jižní Morava
PROFI-MEN, s.r.o.
10. 4. 2024
40 000 Kč - 50 000 Kč
Informace o pracovní pozici

Požadavky

- SŠ, VŠ vzdělání - zaměření technické, technologické,

- praxe: na pozici technologa - cca 1- 2 roky, vítán obor plasty,

- znalost technické AJ vítána,

- samostatnost, práce v týmu,

- svědomitost, splehlivost,

- ŘP skupina: B,

- práce na PC - MS Office, internet, mail.

Náplň práce

- vývoj postupů v rámci nových produktů pro specializovanou výrobu - extruze plastů,

- zavádění a zkoušky nových technologií výroby, vedení vývojových úkolů,

- vytváření návodů a technologických postupů pro výrobu,

- návrhy receptur a jejich případné úpravy,

- řízení technologických a procesních činností úseku,

- kontrola dodržování technologické kázně na pracovištích extruze,

- volba a zajištění náhrady surovin,

- účast na veletrzích.

Nabídka

- nově obsazovaná pracovní pozice technologa extruze ve specializovaném oboru, NEJEDNÁ SE O

AUTOMOTIVE :o),

- dlouhodobé uplatnění a perspektiva u menší ryze české výrobní společnosti,

- prostor a podpora pro odborný rozvoj v oblasti technologií,

- zajímavé finanční ohodnocení a roční odměna za poctivou práci, rozpětí mzdy: 40 000 - 50 000,- ( i více dle zkušeností),

- velmi dobrý kolektiv,

- řada zaměstnaneckých výhod,

- stravování ve firmě, příspěvek na dovolenou,

- penzijní připojištění, sleva na produkty a další....

- nástup: dle dohody ihned.

- Nabídka práce v okolních lokalitách

1 915
260