Technolog zakázkové výroby - specializovaný obor
  • Hradec Králové
Hradec Králové
PROFI-MEN, s.r.o.
24. 2. 2024
35 000 Kč - 45 000 Kč
Informace o pracovní pozici

Požadavky:
- SŠ, VŠ vzdělání - technické, technologické zaměření,
- praxe: na pozici technologa - cca 1- 2 roky, vítán obor gumárenství, plasty,
- znalost technické AJ vítána,
- schopnost číst technické výkresy,
- samostatnost, práce v týmu,
- svědomitost.
- ŘP skupina: B,
- práce na PC - MS Office, internet, mail.

Náplň práce.
- vývoj postupů v rámci nových produktů pro zakázkovou výrobu ve specializovaném oboru,
- zkoušky nových technologií výroby,
- vytváření návodů a technologických postupů pro výrobu,
- posouzení případných reklamací, podpora zákazníka,
- účast na veletrzích.

Nabídka:
- nově vytvářená pracovní pozice technologa zakázkové výroby ve specializovaném oboru, NEJEDNÁ SE O AUTOMOTIVE :o),
- dlouhodové uplatnění a perspektiva u menší výrobní společnosti rodinného typu,
- odborné vedení při zapracování, zaškolení, prostor a podpora pro odborný rozvoj v oblasti technologií,
- zajímavé finanční ohodnocení a roční odměna za poctivou práci, rozpětí mzdy: 35 000 - 45 000,- ( i více),
- možnost občasné práce z domova.,
- nástup: dle dohody ihned.
Firemní benefity – stravné, půjčky, příspěvky,
- příspěvky na pojíštění, zvýhodněné půjčky,
- stabilní přátelský kolektiv,
- nadstandardní odměny dle výsledků,
- práci na HPP na dobu neurčitou.

  • Práce Hradec Králové
  • Specialista pro veřejné zakázky Hradec Králové
  • Technolog výroby Hradec Králové
  • Technolog potravinářské výroby Hradec Králové
  • Technolog Hradec Králové
  • Technolog ve stavebnictví Hradec Králové
  • Vývojový technolog Hradec Králové
  • Technolog v energetice Hradec Králové
  • Technolog v plynárenství Hradec Králové
  • Technolog v telekomunikacích Hradec Králové
  • Potravinářský technolog Hradec Králové
  • Hradec Králové - Nabídka práce v okolních lokalitách

    1 937
    259