Technolog/žka – vysokotlaková čerpadla
  • Jihlava
Jihlava
Gudmund s.r.o.
27. 3. 2024
39 000 Kč - 48 000 Kč

Jste srdcař pro technologie a inovace? Baví vás posouvat hranice a hledat chytrá řešení? Pokud ano, pak je tato pozice Technologa stvořena přímo pro vás!

 A jaká je náplň práce?

  • Tvou náplní bude péče o vysokotlakové čerpadla včetně výrobní dokumentace.
  • Příprava, plánování a zavádění nových čerpadel do výroby.
  • Návrh a optimalizace výrobních přípravků.
  • Řešení kvalitativních problémů ve výrobě.
  • Optimalizace výroby – automatizace a robotizace.
  • Využívání 3D tisku a modelování, práce s MES systémem.
  • Tvorba analýz a zpracování dat.
  • Spolupráce na mezinárodních projektech.

 Co požadujeme:

  • Vysokoškolské vzdělání ve oboru strojírenství či elektrotechnika.
  • Anglický či německý jazyk na komunikativní úrovni (B2).
  • Práce samostatně i v kolektivu.
  • Proaktivní přístup.

Výhodou:

  • Znalost výrobních procesů.
  • Znalost databázových systémů.

Nabízíme:

  • Nástupní bonus 70.000 Kč.
  • Prémie za výsledek firmy (13. a 14. mzda).
  • 25 dnů dovolené.
  • Možnost pracovat z domova.
  • Flexibilní pracovní doba.
  • Cafeterii – příspěvek 9.000 Kč/rok (sportovní aktivity, různé slevy, jazykové i jiné kurzy a mnohé další).
  • Finančně podporované závodní stravování, výhodný mobilní tarif, slevy u smluvních partnerů.
  • Možnost příspěvku na bydlení či do penzijního pojištění.

  • Práce Jihlava
  • Technolog Vyskytná nad Jihlavou
  • Technolog Luka nad Jihlavou
  • Technolog Jihlava
  • Technolog ve stavebnictví Jihlava
  • Vývojový technolog Jihlava
  • Technolog výroby Jihlava
  • Technolog v energetice Jihlava
  • Technolog v plynárenství Jihlava
  • Technolog v telekomunikacích Jihlava
  • Potravinářský technolog Jihlava
  • Jihlava - Nabídka práce v okolních lokalitách

    1 937
    259