Telefonický referent pro Polsko
  • Ústí nad Labem
Ústí nad Labem
Spin HR s.r.o.
11. 7. 2024
Informace o pracovní pozici

Náplň práce:

- Komunikace se zákazníky v polštině (telefonicky a e-mailem)

- Zjišťování potřeb zákazníků a budování s nimi dlouhodobých vztahů

- Spolupráce s obchodními zástupci na rozvoji obchodu a péči o zákazníky

- Vytváření cenových nabídek a zajišťování obchodní administrativy

- Účast na veletrzích a setkáních se zákazníky

- Práce v systémech MS Office a Karát

Požadujeme:

- Plynulou znalost polštiny (každodenní komunikace)

- Základní znalost češtiny nebo angličtiny (výhodou)

- Cit pro zákaznickou péči a pro-zákaznický přístup

- Schopnost obchodní komunikace a přátelského jednání se zákazníky

- Zkušenost s prací v PC a systémech MS Office (interně pracujeme v systému Karát)

- Bezúhonnost

- Pracoviště Ústí nad Labem

Nabízíme:

- Práci v přátelském a sehraném týmu

- Možnost ubytování v prvních 3 měsících pro ty, kteří se stěhují za prací

- Adaptační program a neustálou podporu kolegů

- Moderní a inovativní pracovní prostředí

- Nástupní mzdu 34 300 Kč + odměny a bonusy

- 5 týdnů dovolené

- Příspěvek na oběd formou Pluxee (Sodexo) karty

- Možnost kurzů angličtiny v pracovní době

- Čerstvé ovoce a dobré nápoje na pracovišti

- Slevu na firemní produkty

- Firemní akce, tematické přednášky a setkání

- Příměstské tábory pro děti zaměstnanců

- Přátelské a neformální výběrové řízení ve 2 kolech

- Rychlou zpětnou vazbu (do týdne

)- Práci v etické a zodpovědné firmě, která dbá na spokojenost svých zaměstnanců

- Možnost profesního růstu a vzdělávání

- Práci s moderními technologiemi

- Možnost podílet se na budování úspěšné firmy – jsme hrdými držiteli ocenění Superbrands 2018-2024

- Zapojení do projektu „Zelená firma“

Kód: HP_MF_2806

  • Práce Ústí nad Labem
  • Referent Ústí nad Labem
  • Referent zúčtování Ústí nad Labem
  • Referent odbytu Ústí nad Labem
  • Obchodní referent Ústí nad Labem
  • Referent správy pohledávek Ústí nad Labem
  • Referent správy pojištění Ústí nad Labem
  • Referent výběru pojistného Ústí nad Labem
  • Referent životního prostředí Ústí nad Labem
  • Ústí nad Labem - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 582
    337