Účetní – Praha 8 – 40-55.000 Kč, i pro juniory, bonusy
  • Praha 8
Novitim s.r.o.
27. 8. 2024
40 000 Kč - 55 000 Kč

Rozšiřujeme náš pětičlenný účetní tým a hledáme nadšeného kolegu nebo kolegyni! Naše firma se zaměřuje na rychloobrátkové zboží (FMCG). Rádi mezi sebe přivítáme nejen zkušené ale i juniory, které účetnictví baví a chtějí se v něm nadále rozvíjet!

Náplň vaší práce bude:

  • Spolu s dalšími kolegy zabezpečení všech činností v oddělení financí:
  • Účtování přijatých faktur
  • Příprava platebních příkazů, účtování banky a inventarizace účtů
  • Vyúčtování zaměstnanců a cestovních příkazů
  • Příprava podkladů pro účetní závěrky, audit i reporting
  • Základní komunikace v angličtině (občas a po emailu, se spoustou věcí vám pomůže náš účetní program :-))
  • Nejsou nutné zkušenosti ve všech oblastech, ale důležitá je chuť se nové věci naučit, rozvíjet se

Nabídneme vám:

  • Odpovídající nástupní mzdové ohodnocení 40.000 - 55.000 Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • Roční odměny závislé na výsledcích
  • Spolupráci na HPP
  • Sick days, Home office po zkušební době
  • Příspěvek na nadstandardní lékařské služby
  • Stravenky
  • Multisport kartu
  • Milý kolektiv týmu pěti dalších kolegů v oddělení financí
  • Profesní růst – možnost získat zkušenosti v různých oblastech finančního oddělení
  • Poctivé zaučení

  • Nástup možný ihned
  • Pracoviště na Praze 8, hned u metra máme krásné moderní kanceláře :-)
  • Příspěvek na dopravu

Požadujeme:

  • Uvítáme nejen zkušené ale i juniorní kandidáty s ekonomickým vzděláním
  • Znalost principů účetnictví, základní orientace v daňové a všeobecné legislativě související s účetnictvím
  • Pozitivní a proaktivní přístup, chuť učit se nové věci a postupy :-)
  • Základní schopnost komunikace v angličtině po emailu – se spoustou věcí si poradíte díky našemu skvělému účetnímu programu
  • Znalost MS Office, hlavně Excel (min. kontingenční tabulky, funkce SVYHLEDAT/VLOOKUP, další funkce)
  • Schopnost týmové spolupráce i samostatnosti
  • Nástup co nejdříve

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 498
332