Účetní 30000 - 35000 Kč/měs. + benefity a odměny; možnost práce z domova
  • Praha
Praha
BILLANC PARTNERS ČR, s.r.o.
13. 5. 2022
30 000 Kč - 35 000 Kč měsíčně
Informace o pracovní pozici

Informace

Pro našeho klienta, stabilní českou společnost zabývající se polygrafickou výrobou, hledáme vhodného kandidáta na pozici samostatná/ý účetní.

Jaká je hlavní náplň práce?

- Faktury - likvidace faktur došlých, režijních, skladových

- Účtování leasingu

- Evidence a zpracování interních dokladů

- Banka - příprava platebních příkazů, evidence bankovních výpisů

- Evidence pokladny

- Uzávěrkové práce

- Příprava podkladů pro audit a daňová přiznání (DPH, SH, KH)

- Příprava vybraných hlášení a statistických výkazů

Co od vás očekáváme

- V oblasti účetnictví se pohybujete alespoň 4-5 let

- Bez problémů se orientujete v účetních a daňových předpisech

- Ovládáte český jazyk, cizí jazyky výhodou

- Orientujete se v MS Office (hlavně Excel), zkušenosti s programem SAP jsou

výhodou

- Jste samostatná/ý a práci si umíte efektivně zorganizovat

- Ke své práci přistupujete pečlivě a zodpovědně

Co vám nabízíme

- Pracovní poměr na dobu neurčitou

- Možnost profesního rozvoje

- Přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí

- Zajímavý balíček benefitů - příspěvek na stravování, dopravu, sport, odměny

- Možnost práce z domova