ÚČETNÍ
  • Mutěnice
ÚČETNÍ
Mutěnice, Mutěnice, Údolní
Vinařství Mutěnice, s.r.o.
21. 6. 2024

Máte rádi práci ve stabilní společnosti se zárukou pravidelné mzdy na účtu, chcete získat zajímavé bonusy a benefity ke mzdě a mít možnost kariérního růstu? Pak jste tu správně! Do našeho týmu firmy Vinařství Mutěnice s.r.o. hledáme kolegu/kolegyni na pozici ÚČETNÍ.

NÁPLŇ PRÁCE:
* kompletní účtování společnosti, včetně zpracování účetních závěrek a daňových přiznání
* zpracování přiznání k DPH
* spoluúčast při auditech společnosti
* vyhodnocování plánovaných a skutečných dat a interpretace výsledků
* účtování majetku, skladové hospodářství
* faktury přijaté i vydané vč. DPH, včetně dalších pohledávek a závazků
* znalost účtování úvěrů, prodeje společností* účtování i opravných položek
* měsíční kontrola správnosti* komunikace s právním oddělením (např. ohledně soudních vymáhání pohledávek)
* zpracování DPPO a provádění závěrkových operací HV

POŽADUJEME:
* výborná orientace v účetnictví
* znalost MS Office, Outlook, účtovacího programu POHODA
* praxe na obdobné pozici min. 5 let
* vzdělání ekonomického směru
* vysoká míra pečlivosti a zodpovědnosti
* schopnost pracovat v týmu i samostatně

NABÍZÍME:
* rovnoměrně rozvržená pracovní doba
* možnost práce na HPP i OSVČ
* mzda od 30.000,- Kč (navýšení mzdy po 3 měsících zkušební doby)
* 2 dny placeného volna navíc, tzv. SICK DAYS
* příspěvek na penzijní pojištění
* slevová karta na odběr vína
* slevovou GASTRO kartu
* stravenkový paušál

Životopisy prosím zasílejte na email personalni@vinarstvimutenice.cz

  • Práce Mutěnice
  • Účetní Mutěnice
  • Mutěnice - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 394
    340