Účetní
  • Beroun
Účetní
, Beroun, Na Máchovně 1610
Pharma for LIFE s.r.o.
15. 6. 2024

Farmaceutická společnost Technolife s.r.o. zabývající se výrobou a

distribucí léků, s vlastní sítí lékáren a logistikou, hledá samostatnou

účetní, nejlépe se znalostí programu Solitea Vario. Nabízíme pracovní smlouvu na hlavní

pracovní poměr na dobu neurčitou, v případě potřeby i zkrácený úvazek a také možnost DPP.

Práce je možná i z domova vzdáleným přístupem do účetního programu, ale

upřednostňujeme fyzickou přítomnost alespoň na pár hodin týdne. Místo

pracoviště je Na Máchovně 1610, Beroun.

Náplň práce:

kompletní vedení účetní agendy, zodpovědnost za správnost a včasnost

výstupů z účetnictví

* zpracování přijatých a vydaných faktur

* zpracování přiznání k DPH, kontrolního a souhrnného hlášení

* komunikace s orgány státní správy* mzdové účetnictví

Požadujeme:

SŠ/VŠ ekonomického směru

* uživatelská znalost práce s PC (zejména Word, Excel) a pozitivní přístup k

účetním systémům

* minimálně 2 roky praxe

* dobré komunikační schopnosti

* preciznost, samostatnost, zodpovědnost

* systematický a analytický přístup

* možný nástup ihned

Nabízíme:

nástupní mzda cca 30 tis. hrubého za měsíc při HPP  * mobilní telefon  * možnost home office *možnost práce na HPP na dobu neurčitou * občerstvení na pracovišti.

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 301
327