UČITEL / UČITELKA AUTOŠKOLY
  • Hradec Králové
Hradec Králové, Dopravní podnik města Hradce Králové, a.s., Hradec Králové, Pouchovská /
Dopravní podnik města Hradce Králové, a.s.
25. 11. 2022
28 000 Kč - 34 000 Kč Kč/měsíc

- Náplň práce: výuka a výcvik nových řidičů, školení a přezkušování řidičů podle platných zákonů, sledování nových předpisů a vyhlášek, administrativa spojená s provozem vozidel autoškoly
- Požadujeme: středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou, řidičský průkaz sk. B, znalost práce na PC, dobrý zdravotní stav, trestní bezúhonnost a časovou flexibilitu, profesionální přístup a příjemné vystupování
- Vaší výhodou bude, máte-li: řidičské oprávnění skupiny A, C a D, profesní průkaz učitele (pokud nemáte, zajistíme)
- Nabízíme: zázemí stabilní velké společnosti s 90letou tradicí, propracovaný systém příplatků
finanční příspěvky na masáže a fitness v areálu DP, příspěvek na penzijní připojištění ve výši 3% z hrubé mzdy, příspěvek na stravování, stravenky, odměny při pracovních a životních výročích
pravidelná školení, 5 týdnů dovolené, výrazně zvýhodněné jízdenky MHD pro Vás i rodinné příslušníky (např. rodiče se dvěma dětmi ušetří na ročním jízdném přes 9000Kč), garantovaný výplatní termín
- Kontaktujte nás e-mailem nebo telefonicky