Údržbář/ka
  • Staňkov
Údržbář/ka
Staňkov
ZF Staňkov s.r.o.
18. 4. 2024
Informace o pracovní pozici

ÚDRŽBÁŘ/-KA        AŽ 50.000,-

Co bude Vaše náplň práce:

  • provádění činností související s údržbou budovy, strojů a zařízení, jejich provozuschopností a provádění kontrolní činnosti
  • vedení stanovené dokumentace
  • podílení se na vypracování vnitřních pracovních předpisů

  • podílení se na zavádění nových zařízení a technologií do firmy

  • sledování stavu náhradních dílů a připravování podkladů pro jejich zajištění

  • realizování plánů střediska při dodržení veškerých vnitřních předpisů a kvalitativních norem

  • Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • min. výuční list v elektro - oboru

  • zkušenosti z oboru elektro-údržby objektu

  • základní znalosti údržbářských prací (instalatér, seřizování a údržba strojů a zařízení, opravy, elektro práce)

  • základní znalost práce s počítačem

  • vyhláška 50

Nabízíme

  • zaměstnání ve stabilní společnosti, práci v moderním prostředí
  • perspektivu osobního a odborného růstu v rámci celého koncernu

  • finanční bonusy a pravidelné navyšování platů

  • příspěvek na dopravu a penzijní připojištění

  • flexibilní časové konto

  • dovolenou nad rámec zákoníku práce

  • dotované závodní stravování

  • firemní posilovna zdarma

  • Místo pracoviště
  • Ohučov 25, 34561 Staňkov
  • Práce na plný úvazek
  • Požadované vzdělání - Odborné vyučení bez maturity

  • Práce Staňkov
  • Údržbář Staňkov
  • Staňkov - Nabídka práce v okolních lokalitách

    1 973
    266