Údržbář/ka elektro
  • Luhačovice
, Luhačovice, Lázeňské náměstí 436
Lázně Luhačovice a.s.
25. 10. 2024

Hledáte práci, která vás bude bavit? Která bude různorodá a zajímavá?  Jste člověk, který má technické myšlení a jste schopný logického úsudku? Chcete mít to nejlepší zázemí?

Pracoviště: Společenský dům

Nástup možný od 1.1.2025

Požadujeme:
  • SOU/SŠ v technickém oboru nebo vyučení v oboru provozní elektromontér, elektromechanik
  • obecnou způsobilost dle nařízení vlády vyhláška č. 194/2022 Sb.  § 6 (dříve vyhláška č. 50/1978 Sb.  § 6)
  • Manuální zručnost
  • Samostatnost a zodpovědnost
  • Schopnost řešit mimořádné události na objektu
Další předpoklady:
  • ŘP sk. B (aktivní řidič)
  • praxe ve správě hotelu výhodou
  • Obecná znalost systémů MaR, VZT
  • Zkušenosti s obsluhou plynových kolelen a tlakových nádob výhodou
  • znalost práce s MS Office
  • svářečský průkaz výhodou
 Náplň práce:
  • odborná údržba, kontrola a oprava technických systémů zařízení hotelu
  • preventivní a běžná údržba
  • obsluha nízkotlaké plynové kotelny dle provozního řádu
  • kontrola a údržba elektozařízení, výměníků, TUV, vzduchotechniky, klimatizace a chlazení
  • součinnost při přípravě hotelových akcí
  • spolupráce s kolegy v týmu
  • práce v hotelové údržbě ve dvousměnném provozu
Nabízíme:
  • zázemí a stabilitu silné společnosti
  • pracovní doba 37,5 hod/týden
  • týden dovolené navíc (25 dnů)
  • zaměstnanecké stravování
  • práci na hlavní pracovní poměr
  • pracovní oděv
  • zvýhodněné výměnné rekreace
  • Edenred Card - "volnočasová peněženka"
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • slevy u obchodních partnerů

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 502
333